Aleksandreja vēl joporojām ir aktrise un viņa nesen pabeidza Kalifornijas štata universitāti. Aktrise pašlaik nodarbojas arī ar producēšanu un raksta savu pirmo noveli.
Aleksandreja apgalvo, ka viņai vēl joprojām neapnīk tas, ka cilvēki atceras viņas tēlu “Titānikā” – viņai patīk, ka cilvēki viņu atpazīst un vēl piedevām citē slaveno citātu: “Tu vēl joprojām esi mana labākā meitene, Kora” (“you’re still my best girl Cora”).
Protams, Aleksandreja atceras pirmo tikšanos ar Leonardo, piebilstot, ka, lai arī viņas pirmā aina ar Leonardo tika izgriezta no filmas gala versijas, Aleksandreja dabūja kādu laiku pasēdēt un pazīmēt kopā ar viņu.
Lasi vēl: Vai vēl atceries glābēju komandu no “Pludmales patruļa”? Lūk, kā viņi izskatās tagad!
Avots: mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Pārdevēja no Talsiem atklāj kāpēc produkti plauktos tiek pastāvīgi pārkārtoti un mainīti vietām – tas nav tāpat vien
- Meteorologi atjaunina laika prognozi pēdējam rudens mēnesim: ”Novembra vidu būs drausmīgs”
- Ieraudzījis pazīstamu gredzenu viesmīles pirkstā, uzņēmējs uzdeva vienu vienīgu jautājumu uz kuru viesmīle nevarēja atbildēt
- “Tas sāksies 4. novembrī un ilgs 120 stundas no vietas”: sinoptiķi atklāj, kam var gatavoties
- Esmu bijusi precējusies ar latvieti un somu – tagad es droši zinu, kurš ir labāks un atklāšu jums to
- Kas mainīsies, ieviešot digitālo eiro – un vai skaidrā nauda paliks apritē









