Vai vēl atceries Malderu un Skalliju no “X-failiem”? Lūk, kā viņi izskatās tagad!

Seriāls, kas aizrāva visus mistikas un zinātniskās fantastikas cienītājus Latvijā 90-o gadu beigās un 2000-o gadu sākumā. Apskaties kā galveno lomu atveidotāji izskatās tagad!

Seriāls aizrāva visu pasauli. Ne jau par velti tagad ir uzņemta vēl viena X-failu sezona, kuru diemžēl (vai par laimi) Latvijā var noskatīties tikai internetā (skatīšanai internetā ir savas priekšrocības – nav jāskatās reklāmas un vari nolemt pats cik epizodes pēc kārtas vienā dienā vēlies skatīties).

Kopš “veco sēriju” filmēšanas beigām ir pagājuši 15 gadi. Skallija jeb Džiliana Andersone un Malders jeb Deivids Duhovnijs gadiem ejot, ir mainījušies – ieskaties nākamajā lapā un uzzini kā!

Bet pirms tam varam paskatīties seriāla intro un pagremdēties atmiņās.

Lasi vēl: Vai tu vēl atceries Dankanu Makleodu jeb Kalnieti? Lūk, kā viņš izskatās tagad!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā aktieri izskatās tagad!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close