Vai vēl atceries “seksīgāko noziedznieku pasaulē”? Lūk, cik smalki viņš dzīvo šobrīd

1-85

Vēl 2.5 gadus atpakaļ par Džeremiju Mīksu neviens neko nezināja, bet tad vienā dienā viņš kļuva par interneta sensāciju. VIņš bija pastrādājis noziegumus un policija publicēja viņa fotogrāfiju Facebook, kas radīja īstu interneta vētru.

Jau ziņots, ka Kalifornijas štata Stoktonas pilsētas policija savā Facebook lapā ievietojuši par nelikumīgu ieroču un munīcijas glabāšanu aizturētā Džeremija Mīksa fotoattēlu, bet interneta lietotāji metušies spiest “patīk” pogu un sajūsmināties par 30 gadus vecā vīrieša neticamo pievilcību.

Starp komentētājiem bijuši arī tādi, kuri izteikuši aizdomas, vai patiesi tik skaistas sejas īpašnieks var būt noziedznieks, un daudzi atzinuši, ka likumpārkāpējam vajadzējis kļūt par aktieri vai modeli, lai ar savu pievilcīgo vaigu priecētu visu pasauli. Ne viena vien daiļā dzimuma pārstāve arī atzinusi, ka vēlētos lai šis vīrietis viņai “uzbrūk”, kā arī uzradušās sievietes, kuras ir gatavas smukulīti Mīksu, kurš, iespējams, saistīts ar vairākām apšaudēm un laupīšanām, gaidīt no cietuma kaut desmit gadus.

Lasi arī: Viens meitenes ieraksts soctīklos viņas ģimenei izmaksā 80 tūkstošus; Neprāts!

No noziedznieka par miljonāru

Šobrīd Džeremija dzīve ir pilnībā mainījusies , un viņš bauda luksusa dzīvi, jo noslēdzis modeļa līgumu ar aģentūru un pelna lielu naudu.

Šķir otru lapu, lai redzētu, kā redzētu Džeremija auto un māju


 

Līdzīgi raksti

3 komentāri

  1. Uzsāc gadu, satiekot savu veiksmi! https://goo.gl/QrjOvB
  2. minka
  3. Kurš teica, ka nevar aizsniegties līdz zvaigznēm? Ieskaties: https://goo.gl/sI26SP

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close