Vēža šūnu iznīcināšana: Šis augs esot spējīgs iznīcināt līdz pat 98% vēža šūnu

 

Vēža šūnu iznīcināšana: šo augu izmanto jau sen

Žurnālā “Life Science” publicētajā rakstā teikts, ka artemizinīnu (Artemisia Annua) jeb vasaras vībotni jau sen izmantoja Ķīnas medicīnā un tā spēja 16 stundu laikā iznīcināt līdz pat 98% plaušu vēža šūnu.

Ja lietosiet tikai vasaras vībotni, tā palīdzēs iznīcināt līdz 28% plaušu vēža šūnu, bet, ja lietosiet to kopā ar dzelzi, tad šis augs vēža šūnas iznīcinās pilnībā! Turklāt vībotne nekādu ļaunumu pašām plaušām nenodara.

Vēža šūnu iznīcināšana

Agrāk artemizinīnu izmantoja cīņā ar malāriju, bet jau tagad ir atklāts, ka šis augs tik pat veiksmīgi spēj ārstēt arī vēzi.

Kad kārtējā eksperimenta laikā zinātnieki artemizinīnam pievienoja dzelzi un piestiprināja to pie plaušu audiem, šī viela nelabvēlīgi ietekmēja vēža šūnas, bet pārējās neaiztika. Pētījums kopumā norādīja uz to, ka artemizinīns kontrolē vēža šūnu reprodukcijas spējas.

amazing-herb-kills-98-of-cancer-cells-in-just-16-hours1-414x600

Dzelzs labvēlīgi ietekmē veselās šūnas, bet tam ir specifiski receptori, kas iznīcina vēža šūnas.

Līdz pat šim brīdim tiek veikti daudz un dažādi pētījumi, kas visi norāda, ka dzelzs un artemizinīns spēj veiksmīgi iznīcināt vēža šūnas. Ķīnā šo dzērienu izmanto jau veselu tūkstotgadi, lai ārstētu malāriju.

Lasi arī: Ārsti viņam deva tikai pāris mēnešu ko dzīvot, bet tagad viņš ir brīvs no vēža, pateicoties pirmajai šāda veida operācijai

Ja organismā nokļūst artemizinīns, tad malārijas parazīti nav spējīgi ar tiem sadzīvot. Augs pats par sevi satur arī dzelzi. To visu atklāja profesors no Vašingtonas Universitātes Henrijs Lai un Narendra Sings, kļūstot par pirmajiem zinātniekiem, kas atklāja šo faktu.

Savā pētījumā viņi ir pierādījuši, ka vēža šūnas aiziet postā vai iznīcina pašas sevi. Līdz pat šai dienai bija ļoti grūti atrast zāles, kuras ārstētu vēzi un nebūtu arī dārgas. Cilvēki aizvien vairāk pērk šo augu, tādēļ tā cena ar laiku noteikti samazināsies.

Farmācijas firma “Sanofi” plāno gadā saražot 50 – 60 tonnas artemizinīna, cerot, ka tas būs pietiekami tirgus prasībām.

Avots: fithacker.ru

COMMENTS

  • <cite class="fn">filips-72</cite>

    …un ne vārds par …..kā lietot ,cik lietot un cik ilgi lietot ! Hip ,hip ,urrā !

Leave a Comment