Vēzi uzveikusī izveido interesantu Instagram kontu savai amputētajai kājai – JĀREDZ!

1

Kāda jauna sieviete ir izveidojusi iespaidīgu Instagram kontu, kurā viņa ir atradusi veidu, kā jauno dzīvi bez kājas padarīt interesantāku.

Kristija Lojala (Kristi Loyall) uz savu nelaimi skatās no pozitīva skatu punkta – viņai nācās veikt kājas amputāciju, kad meitenei tika diagnosticēta reta vēža forma.

Kristijai no Oklahomas tika atklāta epitelioīda sarkoma labajā kājā. Problēmas ar kāju sākās jau pirms pieciem gadiem, bet pagāja laiks, līdz tika noskaidrots, kas patiesībā notiek.

Kopš tā laika Kristija (25)  publicē interesantus foto ar savu kāju – pie tam pavisam interesantās vietās. Kāja ir pabijusi visur – sākot ar pludmali un beidzot ar golfa laukumu.

Lasi vēl: Šī medmāsiņa 6 gadus tēloja, ka viņai ir vēzis un uzdzīvoja par ziedotāju naudu

Šķir lapu tālāk, lai skatītos bildes!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close