VIDEO: sievietes mēģina aprakstīt savu puišu “draudziņus” policijas skicētājam!

Laikam ikvienam policijas skicētājam savā profesionālajā pieredzē ir nācies zīmēt arī dzimumlocekļus pēc apraksta un mums ir tā iespēja redzēt, kas sanāk, kad aprakstu par savu puišu dzimumlocekļiem sniedz viņu draudzenes!

Policijas skicētājs it nemaz nemulst, taču to gan nevarētut teikt par puišiem, kas turpat blakus sēž un klausās aprakstu, kuru sniedz viņu draudzenes. Puišiem šeit nav tiesību iebilst vai aizstāvēt savu mantību, tāpat nedrīkst atbildēt meiteņu vietā vai pateikt viņām kaut ko priekšā, ja viņas par kaut ko nav pārliecinātas. Draudzenes pašas var izvēlēties – aprakstīt dzimumlocekli miera vai erekcijas stāvoklī. Video nākamajā lapā!

Lasi vēl: Sievietes uzzīmē, kāds, viņuprāt, ir ideālais vīrieša “draudziņš” (+VIDEO)

Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt video!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close