“Vienkārši nepatīkami!”: dziedātājas Laimas Vaikules rīcība ballītē pēc festivāla raisa “karstas” diskusijas (+ VIDEO)

Foto – ekrānuzņēmums

Pagājušajā nedēļā aizritēja muzikālais festivāls Jūrmalā “Laimas Rendezvous”. Pēc festivāla beigām gan viesiem, gan organizatoriem notika bankets, kurā viesojās interesants personāžs.

Laima Vaikule par to saņēma skaudru kritiku. Šis festivāls jau gadiem ilgi pulcē gan vietējās, gan ārzemju slavenības ar pašu zvaigzni L. Vaikuli epicentrā. Festivālu šogad apmeklēja arī dziedātājas ilggadējā draudzene Alla Pugačova ar vīru Maksimu Galkinu, kas raisīja lielu apkārtējās sabiedrības uzmanību.

Pēc festivāla beigām dziedātājs Intars Busulis jautāja Vaikulei, kāds, viņasprāt, bija šī gada festivāls.  “Zini, kā, man nepatīk sevi skatīties pa televizoru. Jo man vienmēr liekas – tas ir slikti, tas ir slikti.

Bet pēc festivāla es varu pateikt, ka varēja būt tā, varēja būt šā, bet nākošgad būs labāk! Kas mums dzīvē trūkst? Naudas, laimes un veselības. Bet mīlestības gan man netrūkst!”.

Tomēr starp visiem viesiem bija manīta arī kāda pretrunīga personība – uzņēmējs un miljonārs Pjotrs Avens, kura klātbūtne Latvijā tiek pretrunīgi vērtēta.

Foto – ekrānuzņēmums

Sociālajā tīklā “X” kāds vīrietis publicējis video, kurā redzami kadri, kā Laima Vaikule pēc festivāla rīkotajā banketā dejo kopā ar Pjotru Avenu. Un tas raisījis karstas diskusijas. Komentāros redzams, ka cilvēku viedokļi ir atšķirīgi.

Lasi vēl: “Kas jūs tādi esat, lai spriestu?”: pazīstamā aktrise Agnese Zeltiņa Ziedoņdārzā sarīko “terapiju” (+ VIDEO)

Daļa aizstāv Avenu, piebilstot, ka viņš ir viens no tiem, kas Ukrainas atbalstam ir ziedojis ļoti ievērojamus līdzekļus.  Citi norāda –   vēl pirms 3 gadiem kungs bija visai pietuvināts Krievijas varas iestādēm un pat prezidentam Vladimiram Putinam.

Foto – ekrānuzņēmums

Daži no viedokļiem:

“Pēc notikušā Laimai Vaikulei kopā ar savu draugu Avenu ir jāpamet Latvija.”

“Dziedātāja ne reizi vien publiski ir nosodījusi Krievijas rīcību attiecībā uz Ukrainu, tāpēc nekādas divdomības par viņas nostāju nemaz nevar būt.”

“Pēc redzētā, tas ir vienkārši nepatīkami”.