Viņa laimēja loterijā un kļuva par miljonāri, taču viņas draugs par to nebija sajūsmā, jo…

Četru bērnu māte atcēla valsts pabalstu piešķiršanu un izvācās no domes piešķirtās mājas, kad pāris mēnešus pēc šķiršanās no drauga viņa loterijā laimēja 15 miljonus Lielbritānijas mārciņu.

Beverlija Dorana (37) kļuva par miljonāri pēc laimīgās biļetes iegādes. Jāpiebilst, ka viņas bijušais draugs nesaņems ne centa no laimētās summas.

Dorana preses konferencē paziņoja par laimesta iegūšanu kopā ar Paulu Baraklū (45) un Lorīnu Smitu (54). Viņas starp visām trim sadalīs 15 342 000 Lielbritānijas mārciņu (17 920 403 eiro) lielo laimestu. Četru bērnu māte jau atcēlusi pabalstu un izvākusies no trīsistabu mājokļa Šiplijā, apgalvojot, ka jaunas ģimenes mājas iegāde ir viņas augstākā prioritāte. Vientuļā māte aptuveni četrus gadus dzīvoja domes piešķirtajā mājā kopā ar bērniem Benu (17), Kianu (10), Zaku (9) un Erīnu (6).

Lasi vēl: Esot atrasta sistēma, kas palielina izredzes laimēt loterijās

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, ko par to saka Doranas bijušais vīrs!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close