Vaglers piemetināja, ka Andrea nosmacēja visus bērnus, kas raudāja vai kustējās, tad ievietoja bērnu ķermeņus plastmasas maisiņā un paslēpa tos dzīvoklī.
Tiesā tika izskatīts arī tas, ka pāris vairs nevēlējās bērnus, tomēr neizmantoja kontracepciju, lai izsargātos no nevēlamas grūtniecības, tādēļ Andrea pēdējo desmitgadi pastāvīgi bija stāvoklī.
Prokurors apgalvoja, ka šo indivīdu rīcība atzīstama par seksuāli egoistisku, vienaldzīgu un cietsirdīgu.
Viņš piemetināja: “Viņa vēlējās palikt seksuāli aktīva, nedomājot par sekām un jaundzimušā bērna vērtību.”
Andreas vīrs Johans, kurš izvācies no abu mājas mēnesi pirms policija atradusi noslepkavotos bērnus, aprakstīja savu sievu kā pastāvīgu meli un šopaholiķi, kura zaga no savas mātes un bērniem.
Johans apgalvo, ka izvācies no mājas jau oktobrī, mēnesi vēlāk kaimiņi ziņojuši policijai par iespējamajām bērnu slepkavībām.
Tomēr prokurori cēluši apsūdzības pret Johanu, jo viņš zinājis, ka sieva pastāvīgi ir stāvoklī, bet nav rīkojies, lai pārtrauktu grūtniecības vai izvairītos no tām.
“Ar savu bezdarbību viņš iedrošināja apsūdzēto sievieti šādi rīkoties,” prokurors pastāsta.
Vācijā par cilvēka slepkavību piešķir 15 gadu cietumsodu, tomēr šis gadījums ir sarežģītāks. Galīgais tiesas spriedums gaidāms nākamnedēļ.
Avots: dailymail.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- “Raimonds Pauls manā dzīvē ir atstājis neizdzēšamas pēdas…”: “Prāta Vētras” mūziķis atklājis ko negaidītuby Laura Andersone
- Iedzīvotāji masveidā saņem naudu uz savu bankas kontu, tomēr daudzi sašutuši ieraugot summu – kā rīkotiesby Sandra Vīgante
- Kādā Tukuma veikalā pamanīju plauktos apgrauztus sierus; pārdevējas atbilde mani pamatīgi samulsinājaby Sandra Vīgante