Viņš atteica sievai seksu, jo bija noguris. Tā izrādījās lielākā kļūda viņa mūžā

Kad Liu joprojām atteicās no seksa, viņa ar miesnieka nazi centās nocirst vīra dzimumlocekli. Līdz galam viņai šis plāns neizdevās, taču viņa tā kreisajā pusē atstāja 4 cm garu un 1 cm platu brūci.

NEW YORK, NY - NOVEMBER 18: A meat cleaver is displayed after being confiscated at an airport security checkpoint at the JFK International Airport on November 18, 2014 in New York City. The Transportation Security Administration (TSA), displayed a cash of weapons and prohibited items taken up from travelers at airport security checkpoints and from checked luggage. The federal agency is reminding people to pack carefully during the heavy holiday travel season. (Photo by John Moore/Getty Images)

Zanga pati apgalvo, ka šādi rīkojusies tādēļ, ka ir pārliecināta – vīra vēlmi pēc seksa mazina citas sievietes, ar kurām viņš guļ, kamēr pats Liu neveiksmīgi cenšas viņai iegalvot, ka viņa libido ir tik zems ārkārtīgi ilgo darba stundu dēļ.

Lasi vēl: Draudzene no ELLES: kā viņa mocīja savu vīrieti par atteikšanos no seksa, ir ārprāts

Zanga ir atteikusies apciemot savu vīru, kamēr viņš ir slimnīcā, bet diez vai Liu par to ļoti skumst. Drīzāk viņš var priecāties, ka nezaudēja savu “draudziņu” pavisam.

Avots: craveonline.com


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/3OxSEu
  2. Kurš teica, ka nevar aizsniegties līdz zvaigznēm? Ieskaties: https://goo.gl/sI26SP

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close