Par laimi, Railija māte sekoja satrauktajam sunim un, ieejot veļas mazgāšanas telpā, ieraudzīja, ka zēns ir iesprostots veļas žāvētājā.
Railijam ļoti paveicās, jo viņš neguva nopietnas traumas, tikai apdegumus un sasitumus.
Vecāki zēnu nekavējoties nogādāja slimnīcā, kur viņam sniedza medicīnisko aprūpi.
Lasi vēl: Pusaudzis izsauc policiju, jo viņam nepatīk atrasties mājās – likumsargs rīkojas kā varonis
Bērni šādos gadījumos visbiežāk gūst nopietnas traumas vai iet bojā. Karstums un gaisa trūkums padara šīs iekārtas par īpaši bīstamām zinātkāriem bērniem, kuri tikko sākuši staigāt.
Ja tajā brīdī suns būtu ārā, mēs noteikti saskartos ar nāvējošu gadījumu,” skaidro Railija tēvs.
Pateicoties Tedijam, vecāki Railiju atrada īstajā brīdī. Railijs veseļojas un visus priecē tas, ka viņam ir tik uzticams draugs kā Tedijs.
Tā vien šķiet, ka sargeņģeļi sastopami dažnedažādos izmēros un veidolos.
Avots: shareably.net
Tevi noteikti interesēs
- Pielūdzējs Mārtiņš mani uzaicināja uz vecāku māju; viņi sagaidīja šortos un netīros T-kreklos
- “Esmu kļuvusi kā mana vīramāte”: pieķēru sevi sacenšoties ar sievieti par pēdējo zirnīšu bundžu
- Viņš esot mājas saimnieks, bet nez kāpēc dzīvo uz manas algas – sūrojās Ieva
- Mazdēls nejauši nosūtīja Whatsapp balss ziņu nevis draugam, bet gan pašai vecmāmiņai; to dzirdot viņa saprata
- Dēls piedāvāja pārdot manu māju un pārcelties uz dzīvokli Olainē: es piekritu, bet izvirzīju vienu negaidītu nosacījumu
- Nepalaidiet šo laiku garām: kad ziemā stādīt tomātus stādiem un kā to darīt pareizi









