Ļoti aizkustinošs stāsts par vīrieti, kurš savu ar vēzi slimo suni pirms nāves ved apbrīnojamā ceļojumā!
Ļoti bieži ir dzirdēts kādu sakām, vai gadījies kaut kur lasīt, ka dzīvnieki ir mūsu labākie draugi. Diemžēl daudzi to nesaprot un nenovērtē, un nesniedz dzīvniekam nepieciešamo mīlestību, bet tad ir arī šādi cilvēki kā Roberts Kuglers, kuri tik ļoti mīl savu dzīvnieku, ka izturas pret viņu kā pret līdzīgu nevis zemāku.
Bellai ( Roberta sunim) 2015. gadā tika atklāts vēzis, kurš bija jau izplatījies līdz viņas plaušām un viņai nācās amputēt kāju, taču pēc operācijas Roberts nolēma, ka pirms Bellas nāves viņi dosies kopīgā, apbrīnojamā ceļojumā, kuru Bella ir pelnījusi.
Šis stāsts ir aizkustinājis ļoti daudzus visā pasaulē, un noteikti arī tevi neatstās vienaldzīgu!
Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu vairāk un apskatītu ceļojuma fotogrāfijas!
Tevi noteikti interesēs
- Ziemā es gatavoju tikai šo kāpostu zupu: sena recepte, kas vienmēr izdodas un ar vienu porciju nekad nav gana
- Ja ir iespēja ieteicams palikt iekštelpās: sen nebūsim piedzīvojuši šādus laikapstākļus kā šajās dienās, atklāj sinoptiķi
- Mūsu iepriekšējās paaudzes ticēja, ka šie spēcīgie vārdi piesaista laimi un veiksmi – pamācība soli pa solim
- “Man vajag vismaz 2500 mēnesī” paziņoja Alīna(43) jau pirmajā randiņā; es knapi varēju savaldīties, kad viņa sāka uzskaitīt savus izdevumus
- Olu kultenis vienmēr izdosies daudz pufīgāks un gardāks, ja sviestu aizstāsiet ar vienu neparastu sastāvdaļu
- Efektīvais sinepju pulveris – atklājam, kāpēc to vajag iebērt veļas mašīnā un sajaukt ar sāli








