Vīrietim vajadzīga operācija pēc tam, kad viņš masturbēšanas laikā izmantoja ŠO metodi!

Viņš loceklī iebāza 20 cm garu USB kabeli, cenšoties no tā gūt seksuālu baudījumu.

Vīrietis, kura vārds netiek atklāts, atzina ārstiem, ka bija piedzēries, kad sāka apmierināt sevi un izmēģināt vairākus veidus, kā to darīt. Viens no tiem bija jau minētais – ievadīt sava dzimumlocekļa izvadkanālā telefona USB kabeli.

Kurš gan to būtu domājis – kabelis tur iestrēga, piespiežot vīrieti diezgan ātri nopurināt dzēruma miglu un steigties uz slimnīcu.

Lasi vēl: Tu neticēsi, par ko tika arestēts šis kailais vīrietis: lielāku kaunu nav iespējams piedzīvot

Ārstiem vajadzēja vairāk nekā 3 stundas, lai sagrieztu kabeli trīs daļās un katru no tām izvilktu no vīrieša ievainotā urīnizvadkanāla. Mediķi nav droši, vai vīrieša mulķīgajai rīcībai būs negatīvas ilgtermiņa sekas.

brutal1

Viņi arī komentē, ka vīrietis esot atzinis, ka ir “nožēlas pilns un nokaunējies” par savu rīcību, kas varbūt nozīmē, ka tagad viņš nostāsies uz pareizā ceļa un vairs nemēģinās tik eksperimentālus pašapmierināšanās veidus.

Avots: craveonline.com