Kādu laiku viņš pavēroja, vai tuvumā nav citu lāču, un, kad saprata, ka lācēns ir pilnībā pamests, Henkoks pacēla lācēnu un ietina to savā flaneļa jakā. Viņš dalījās lācēna foto savā Facebook profilā.
Lācēns bija “nosalis, stipri atūdeņojies, izkāmējis un letarģisks”, tomēr Henkokam izdevās sniegt viņam palīdzību. Vīrietis nogādāja dzīvnieciņu Turtle Ridge savvaļas dabas centrā, kur tā stāvoklis drīz tika stabilizēts.

Šobrīd lācēns atrodas Oregonas štata Zivju un savvaļas dzīvnieku departamenta aizbildniecībā.
Lasi vēl: Sieviete ar Facebook palīdzību izglābj 23 dzīvības!
Taču šim stāstam ir vēl viens aspekts. Patiesībā valdība būtu varējusi uzlikt Henkokam līdz pat 6 tūkstošu dolāru naudas sodu par lāča aizvešanu no meža, jo šāda rīcība skaitās nelegāla. Viņš būtu varējis pat nokļūt cietumā.
Pagaidām vēl nav zināms, vai Henkokam nāksies ciest no negatīvām savas rīcības sekām, taču cerēsim, ka izņēmuma kārtā viņa rīcība tiks attaisnota. Drošsirdīgais vīrietis tomēr izglāba lācēna dzīvību!
Avots: mandatory.com
Tevi noteikti interesēs
- Volodina uzsver, ka 21. marts atnesīs īpašu veiksmi un mieru četrām zodiaka zīmēm
- Lietas, ko dārzā labāk nedarīt: par nepareizu rīcību pavasarī pašvaldības likumsargi var piemērot sodu pat līdz 1000 eiro
- Sinoptiķi brīdina par krasām izmaiņām – gaidāma nedēļu ilga dabas kaprīze
- “Kā nosargāt to trauslo laimi, kas tikko sākusi dzimt” skumji noteica Patimata (9.daļa)
- “Man vajag vīru ar naudu,” teica mana Līga, krāmējot koferi, un es viņu neapturēju
- Dziedātāja Linda Leen jūt, ka ir īpašāka par citiem cilvēkiem un atklāj kāda viņai dāvana ir “dota no Augšas”









