Vīrs ar mīļāko sauca sievu par resnu govi. Sieva saņēmās un saveda sevi kārtībā! (FOTO)

Betsija Ajala, 34, no Teksasas štata, ASV, pēc bērniņa dzimšanas 2013. gadā ļoti pieņēmās svarā. Viņai bija arī pēcdzemdību depresija, paaugstināta nervozitāte, kā arī ļoti saspringtas attiecības ar vīru, kas kopā ļoti bendēja sievietes dzīvi. Tobrīd Betsija svēra 119 kg.

Kad viņas bērniņam palika seši mēneši, Betsija uzzināja par sava vīra mīļāko.

“Es ar viņu kopā biju 17 gadus, rēķiniet, esam teju visu dzīvi pavadījuši kopā, bet tad es uzzināju, ka viņš krāpj mani ar savu darba kolēģi. Biju izlasījusi vairākas sarakstes viņa Facebook profilā, kur viņi mani sauca par resnu govi un visādi citādi nomelnoja. Mana pasaule bija sabrukusi,” tā atceras Betsija.

“Viņš man vienmēr teica, ka izskatos normāli, reizēm pat pats baroja mani ar neveselīgu pārtiku. Tieši tādēļ lasīt tās sarakstes bija vēl aizvainojošāk. Likās, ka viņš gribēja, lai es palieku tāda.”

Lasi vēl: Draugs sauca viņu par neglītu, resnu atkritumu. Viņa atriebās, kļūstot neprātīgi skaista. Apskati FOTO!

Pāršķir lapu, lai redzētu kā Betija izskatās tagad!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close