Mūsdienās mums ir grūti noticēt, ka kāds varētu zaudēt nevainību 44 gadu vecumā, bet šajā gadījumā tā nu tas ir. Nekad neuzminēsi, kāpēc tā.
Vienīgā iespēja nevainības zaudēšanai mūsu galvās varētu būt tādā gadījumā, ja vīrietis varētu būt garīgi slīms vai nu “galīgs tirliņš”, bet misters Abadā ir garīgi vesels un veiksmīgs vīrietis, taču viņa dzīve bija iegrozījusies tā, ka agrāk par 44 gadu vecumu zaudēt nevainību viņš nevarēja. Un tam ir pavisam pamatots iemesls.
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kas misterā Abadā ir tik īpašs!
Tevi noteikti interesēs
- Kupenas izkusīs kā cukurvate: sinoptiķi brīdina par 2026. gada pavasara negaidīto pavērsienu
- Nepietiek ar to, ka dēls vedeklu izvēlējās man ne pa prātam, tagad viņa vēl mazmeitai tādu vārdu grib ielikt
- “Ja mani notur likumsargi es parasti pirmais kāpju ārā, kaut zinu, ka par to var sodīt”: kāpēc tikai gudri autovadītāji tā dara
- Bukmeikeri beidzot paziņojuši savu “mīluli” šī gada Eirovīzijā – zināms, kuru vietu topā ieņem Latvijas pārstāve “Atvara”
- Pastāstīšu kā kaimiņiene Gunta vasarā čiepa no mūsu dārza un tas viss beidzās
- ‘”Pie manis pienāca svešs cilvēks un lūdza palīdzēt viņam izņemt naudu no bankomāta” – tomēr es pārāk vēlu sapratu, ka tā bija kļūda







