Zem visiem ziediem pārkaisa 1 ēdamkaroti, lai tie ziemā augtu sulīgi un bagātīgi ziedētu

Kam ir ziedi, kuri ziemā tik ļoti nokalst? Lapas kļūst bālas, pumpuri nenostiepjas, un tie, kas atplaukst, uzreiz nokrīt. Šķiet pazīstami? 

Es atradu izeju! Tagad manas puķes zied pat ziemā tā, ka kaimiņi ir greizsirdīgi, un draugi lūdz dalīties noslēpumā. Pastāstīšu jums vienkāršu veidu, ko pārbaudīju personīgi. Nekādu ķimikāliju un dārgu mēslojumu. Man palīdzēja tikai 1 ēdamkarote brīnumu pulvera, kas ir pieejams ikvienam!

Ieinteresēja? Tad iesaku izlasīt līdz galam. Tur es atklāju noslēpumu, kā padarīt ziedus sulīgus un spēcīgus pat aukstumā.

Kāpēc ziedi ziemā cieš

Atzīstiet, ka, iestājoties ziemai, mums visiem ir vienas un tās pašas problēmas.  Lapas kļūst dzeltenas un apstājas augšana. Kāpēc tā notiek?

Galvenie iemesli:

Sausais gaiss bateriju dēļ, kuru dēļ ziediem trūkst mitruma.
Gaismas trūkums, jo saulainās dienas ir īsas, īpaši ziemeļu reģionos.
Slikts uzturs, jo zeme ir noplicināta, un mēslot baidās: ko darīt, ja tas sāp?
Auksts caurvējš, atkal tāpēc, ka aiz loga ir ziema, īpaši no tā cieš vijolītes, pelargonijas un orhidejas.

Ziema ir skarbs laiks augiem. Pat telpaugiem. Taču es esmu atradusi veidu, kā palīdzēt tiem ne tikai izdzīvot, bet arī ziedēt sulīgās krāsās. Vispirms es pastāstīšu par pamata kopšanu, ko es ievēroju. Un tad es pastāstīšu par brīnumaino pulveri.

Ko darīt, lai ziedi ziemā augtu sulīgi?

1. Pareiza laistīšana

Ziemā puķēm nepatīk applūšana. Laistiet tās tikai ar siltu, remdētu ūdeni. Un tikai tad, kad augsnes virskārta ir izžuvusi. Kā zināt, kad ir laiks laistīt? Vienkārši pieskarieties augsnei ar pirkstu. Ja 2 cm dziļumā tā ir sausa, izmantojiet lejkannu (vai pudeli).

2. apgaismojums

Ziemā ziedi cieš no gaismas trūkuma. Īpaši tās, kas pieradušas pie spilgtas saules gaismas. Uzreiz var redzēt, kā lapas sāk sarauties un sarauties. Pelargonijām tas ir ļoti jūtams. Ko darīt? Novietojiet podus tuvāk logam. Noslaukiet logus, tas uzlabos gaismu. Izmantojiet fitolumpas, īpaši orhidejām, citrusaugļiem un fuksijām.

3. Mitrums

Sausais gaiss izsūc mitrumu no lapām, un tās sāk sarauties. Kā palielināt mitrumu: Novietojiet traukus ar ūdeni ziedu tuvumā. Apsmidziniet lapas ar smidzinātāju (izņemot vijolītes!). Izmantojiet mitrinātāju.

4. Pareizs uzturs

Šeit sākas jautrākā daļa! Ziemā ziediem ir nepieciešama barība. Bet parastie mēslošanas līdzekļi bieži vien pārmēslo un sabojā saknes. Ko tad apkaisīt? Un tagad pievērsiet uzmanību! Tikai 1 karote maltu saulespuķu sēklu padara ar augiem īstu brīnumu! Zemes saulespuķu sēklas ir īsta derīgo vielu krātuve!

Personības tests — ko mazais pirkstiņš liecina par tavu raksturu

Ko tās satur:

Kālijs un magnijs – košām krāsām un sulīgām lapām. Fosfors – palīdz augt saknēm. Cinks un sērs – pastiprināta aizsardzība pret kaitējumu.

Lasi vēl: Prognoze 2024. gada 31. decembrim katrai zvaigžņu zīmei: Dvīņi – rosība un kņada, Jaunavas – karma uz galvas, Zivis – liela laime

Olbaltumvielas un eļļas – ātrai augšanai.

 

 

Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu….

Leave a Comment