Skolotāja savā vēstulē zēnam atgādināja, ka eksāmeni vēl nav viss, un ka tie pārbauda tikai nelielu daļiņu no Bena personības. Viņa norādīja, ka eksāmenos nav tikuši novērtēti tādi puiša personības aspekti kā viņa mākslinieciskie talanti, spēja darboties komandā, augošā neatkarība, laipnība, spēja paust savu viedokli, prasmes sportā, prasme iegūt un noturēt draugus, prasme pārrunāt un novērtēt pašam savu progresu, dizaina un veidošanas, kā arī muzikālās prasmes.
Skolotāja vēlējās, lai zēns saprot, ka slikti rezultāti testos vēl nenozīmē, ka viņš ir neveiksminieks. Tomēr viņa arī paslavēja zēnu par to, cik ļoti viņš centies eksāmenu laikā un norādīja, ka skola ļoti lepojas ar viņu, ne reizi pat nepieminot faktu, ka zēns eksāmenos izgāzies.
Lūk, kādai vajadzētu būt visu skolnieku attieksmei pret centīgiem audzēkņiem! Bieži vien gan skolas vadība, gan vecāki aizmirst, ka atzīmes ne tuvu nav viss, kas veido cilvēku.
Avots: boredpanda.com
Tevi noteikti interesēs
- Bīstamākie 2026. gada mēneši katrai horoskopa zīmei: kad labāk piebremzēt un neriskēt
- “Temu” un “Omniva” apvieno spēkus: sūtījumu saņemšana Latvijā vairs nebūs tāda kā agrāk
- Vairs nekas nebūs kā agrāk: “WhatsApp” sarakstēm piešķirts negaidīts statuss
- Mans vectētiņš pastāstīja kāpēc PSRS laikā baterijas lika blakus desiņām: “To darīja arī mans kaimiņš”
- Lielie pagriezieni: Četras zodiaka zīmes 14. februārī piedzīvos ko īpašu, norāda Vasilisa Volodina
- “Ryanair” ievieš negaidītu aizliegumu: pie iekāpšanas vārtiem no daudz kā nāksies atvadīties








