Šis zēns slimo ar vēzi – tas, ko izdarīja viņa tēvs, lai viņu atbalstītu, ir neticami aizkustinoši!

30

Svētā Baldrika Fonds (St. Baldrick’s Foundation) ir labdarības fonds, kas ziedo visiem tiem bērniem, kuri jau kopš agrām bērnības dienām slimo ar dažādām vēža formām. Katru gadu šī organizācija veido pasākumu, ar kura palīdzību viņi cenšas iedrošināt slimojošo bērnu tēvus dažādos veidos viņus atbalstīt.

Visbiežākais atbalsta veids ir matu nodzīšana, jo, veicot ķīmijterapijas, bērniņiem nākas atvadīties no matiem. Un, lai viņi nejustos atšķirīgi, organizācija aicina tēvus pieskaņoties savu bērnu izskatam. 

Šis pasākums saucas: labākais plikgalvainais tēvs. Tēvs, kurš šajā pasākumā ir uzvarējis, izdarīja ko vēl daudz trakāku ne tikai noskauva savus matus.

Šķir lapu tālāk, lai redzētu, ko izdarīja šis zēns!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close