Zinātnieki: Šie 27 notikumi dzīvē veicina Alcheimera slimību un priekšlaicīgu novecošanu; Cik tev sanācis piedzīvot?

Zinātnieki apgalvo, ka traumējoša pieredze, piemēram, mīļota cilvēka zaudēšana, šķiršanās vai tikšana atlaistam, var likt smadzenēm novecot par līdz pat četriem gadiem. 

Eksperti noteikuši 27 dzīves pieredzes, kuras smadzenēm ir tik traumējošas, ka pat tikai viens šāds notikums var likt cilvēkam priekšlaicīgi novecot un vēlāk dzīvē novest pie tādām slimībām kā Alcheimers.

Smadzeņu traumēšana var sākties jau bērnībā – traumējošo notikumu sarakstā ir arī, piemēram, vajadzība vēlreiz atkārtot kādu klasi skolā vai arī izslēgšana no skolas.

Lasi vēl: “Veselīgi” pārtikas produkti, kas patiesībā paātrina novecošanos: samazini to lietošanu!

Lai uzzinātu visus 27 notikumus, kas gan bērnībā, gan pieaugušā dzīvē noved pie priekšlaicīgas novecošanās un Alcheimera slimības, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close