Neticams stāsts par 12-gadīgu narkomāni bezpajumtnieci – kā tas izvērtās?

24A9D99900000578-2908007-image-a-2_1421150463358

Nenākas bieži dzirdēt stāstus par bērniem, kuri pavisam jauni sāk lietot narkotikas un vēlāk vēl problēmu dēļ palikt bez mājvietas.

Tomēr šīs meitenes – nu jau sievietes – stāsts ir ļoti neticams, viņa ir piedzīvojusi praktiski visu, ko nevēlētos piedzīvot neviens – bet kā tas ir izvērties līdz šai dienai, uzzini, izlasot rakstu!

Emīlija Hantere (25) piedzima pavisam nodrošinātā, laimīgā ģimenē – viņai bija viss, lai izveidotu laimīgu dzīvi.

Viņas vecāki, lai arī šķīrušies, bija mīloši un sūtīja viņu tikai uz labākajām privātskolām, kuras varēja atļauties.

Tomēr 12 gadu vecumā viņa regulāri lietoja kaņepi un ātri vien nonāca līdz narkotiku atkarībai, pirmo reizi ārstējoties pret narkotiku atkarību 16 gadu vecumā.

Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar to kas notika ar viņu tālāk:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">..</cite>

    Un vel saka ka marihuana neko launu nedarot, luk piemers

  • <cite class="fn">https://goo.gl/ytXa5A</cite>

    Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 godīgu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu. Es tagad skatos pēc papildus ienākumiem, kas gūstami internetā – visādas akcijas no ražotājiem feisbukā, loterijās. Pēdējais hīts, ko esmu atradis uzspēlēt loteriju. Ja iesi caur šo saiti, dabūsi biļeti bez maksas (un es arī vienu tādu pašu) – kopā mēs , iespējams, ko vinnēsim – Rietumeiropā vai Amerikā, atšķirībā no Latvijas (atceramies neseno gadījumu, kas guvis plašu rezonansi sabiedrībā), izmaksas ir reālas.
    Protams, ka loterijas organizētājiem tas ir peļņu nesošs bizness. Naudu viņi saņem no spēlētājiem. Viss ir precīzi statistiski izrēķināts. Bet šeit ir iespēja viņu formulai likt vienu citu – spēlētāji apvienojas lielās grupās. Laimests katram atsevišķi nebūs miljonos, pat ne desmitos tūkstošu, bet, ja var , nopērkot 5-6-10 biļetes izcelt vairākus tūkstošus, tad tu jau esi plusā. Atgādināšu, ka ne katrā darba vietā tu, ja vien neesi partijām pietuvināts ierēdnis, valsts uzņēmuma padomē vai ar karjeru un brīvību riskējošs pateicību saņēmējs, tu vari saņemt vairākus tūkstošus mēnesī. Sevišķi, ja viss, kas jādara, ir pāris reizes mēnesī pa vakariem jāpasēž pie datora, izvēloties kombinācijas, uz kurām likt. Reģistrējies šeit, izvēlies biļetei numurus un piedalies spēlē pats, vai uzgaidi, lai tev atzvana brokeris un pasaki viņam, lai iekļauj tevi Raimonda sindikātā – tad kopā ar mani būsi uzvarētāju grupā.
    Dalībai spēlētāju grupā var reģistrēties šeit:

Pievienot komentāru