Pirms vairākiem gadiem zēns vārdā Ardi Rizals no Indonēzijas kļuva pazīstams ar savu atkarību no smēķēšanas – viņš dienas laikā izsmēķēja veselas 40 cigaretes!
Ziņas par šo puiku izplatījās tik ātri, ka Indonēzijas valdība tika pamudināta ieviest likumu pret smēķēšanu agrā vecumā.
Šis stāsts tika izplatīts 2010. gadā – pēc stāsta popularizēšanās zēnam sāka palīdzēt tikt galā ar šo atkarību. Trakākais bija tas, ka Ardi sāka smēķēt jau 2 gadu vecumā! Tomēr, lai arī cik bezcerīgs nebūtu šķitis šis gadījums, zēns iemācījās pateikt cigaretēm “nē” pēc smaga ārstēšanās un atlabšanas procesa.
Vīrs publicē sirdi plosošas foto no sievas un nedzimušās meitiņas bērēm, lai cīnītos pret braukšanu dzērumā un par stingrākiem likumiem
Lasi arī: Īpašais horoskops – uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi
Viņa māte Diāna saka, ka Ardi pēc tam, kad viņš bija atmetis smēķēšanu, vairākas reizes tika piedāvātas cigaretes, tomēr viņš uz šo piedāvājumu atbildēja ar: “Es mīlu Kak Seto (viņa psihiatrs). Viņš būtu ļoti bēdīgs, ja es atkal atsāktu smēķēt un kļūtu slims.”
Šķir lapu tālāk, lai redzētu, kā šis zēns ir mainījies!
Tevi noteikti interesēs
- Aizdevu savu auto Gatim(45); viņš to atdeva ar tukšu bāku: “Tā ir tava mašīna — uzpildi pati”
- Klusēšana ir zelts: ja tevi aptur likumsargs, tad šie ir tie jautājumi, uz kuriem atbildēt nevar
- “Omniva” servisa kvalitāte zem jautājuma zīmes: kādas klientes skarbie vārdi
- Piecēlos naktī, lai ietu uz tualeti, un dzirdēju Māra patiesību par 25 laulības gadiem
- Meteorologs Toms Bricis atklāj cik ilgi Latvijā turpināsies siltums un cik grādus sagaidīsim marta vidū
- Sinoptiķi publicē prognozi 8.martam, Sieviešu dienai: “Gaidāms patīkams laiks, bet ar vienu niansi”








