Mode diktē, ka nu arī vīriešiem ir jābūt gludiem un maigiem, kā tikko dzimušam zīdainim. Nevienai lieka apmatojuma daļai nevajadzētu būt ne padusēs, ne uz krūtīm, ne zemāk par jostasvietu.
Aptuveni pirms 10 gadiem neviens neuzskatīja par vajadzīgu ieturēt īpašu kopšanu zonā zemāk par jostasvietu. Tā tika uzskatīta par pēdējo zonu, kurai vispār pievērst uzmanību.
Pēdējie Gillette pētījumi rāda, ka 1 no 5 vīriešiem atbrīvojas no liekā apmatojuma “apakšstāvā” ar skuvekļa palīdzību. Kā arī 95% sieviešu atzina, ka viņām labāk patīk kopti vīrieši, kuri nav mataini ap dzimumorgānu zonu. Visa šī industrija balstās uz vīriešu vēlmi sevi sakopt.
Tevi arī varētu interesēt
Kā Tu pareizi vari sekot līdzi šādai tendencei?
Lai uzzinātu vairāk, šķir tālāk!
Tevi noteikti interesēs
- “Vienu ziedu es tomēr atstāju!”: dārznieks Dāvids pastāsta, kāpēc tieši maijā ir pēdējais brīdis noraut ķiploku ziedusby Laura Blūma
- 4 pārbaudīti “tautas līdzekļi”, kas patīk jasmīniem – tie ziedēs kā balts mākonis: iesaka pieredzējuši dārzniekiby Laura Blūma
- “Vajadzēja četras dienas, lai no tā visa atietu”: dziedātājs Lauris Reiniks pastāsta par jaunumiem, kam “izgājis cauri”by Laura Blūma