
Nu jau 37 gadus jaunā Megana Mārkla (zināma arī kā Saseksas hercogiene) pēc ilgāka laika izgājusi sabiedrībā kopā ar savu dēliņu Ārčiju, raksta portāls kokteilis.lv.
Viņa kopā ar dēlu apmeklēja polo turnīra spēles, kas domātas labdarības nolūkos – “King Power Royal Charity Polo Day”. Spēļu ietvaros viņas mīļotais vīrietis, princis Harijs spēlēja pretējā komandā pret kādu zīmīgu pretinieku. Pretinieku komandā spēlēja viņa brālis – princis Viljams.
Hercogiene pasākumā ieradās KOPĀ ar Keitu Midltoni – šis fakts daudziem bija pārsteigums, jo britu prese ilgāku laiku raksta par abu sieviešu nesaskaņām. Keita uz pasākumu ieradās ar saviem trim bērniem. Arī Kembridžas hercogiene bija ieradusies atbalstīt attiecīgi savu vīru – princi Viljamu.
Lasi arī: Publicētas Latvijas lielāko teātru vadītāju algas – cipari ir iespaidīgi
Pasākumā karaliskie bērni un mazuļi piesaistīja lielu apkārtējo uzmanības – varbūt pat lielāku nekā pati spēle.
Šķir otru lapu, lai redzētu FOTO
Tevi noteikti interesēs
- Ledus no auto durvju slēdzenēm pazūdīs ar vienu pavisam parastu virtuves lietu – ne atkausētāju
- “Ja tev nav naudas dāvanai, tad uz manām kāzām vari nenākt” paziņoja mana labākā draudzene Lāsma
- Ciklons ”Anna”, kas pamatīgi sapurināja Zviedriju ir sasniedzis Latviju: sinoptiķi steidz brīdināt cilvēkus
- Astrologs Kristaps Baņķis iesaka šodien visiem izvairīties no spogulī skatīšanās: skaidro kāpēc tas ir svarīgi
- Astrologs Kristaps Baņķis atklāj 2026.gada prognozi un to, ka Latvijai šis gads būs izšķirošais
- “Es nevaru skatīties uz sava vecuma meitenēm, bet jaunās nepavelku” kāds 49 gadus vecs draugs man godīgi pateica, kāpēc viņš 5 gadus sēž mājās viens








