Sliktas ziņas pienākušas par talantīgo mūziķi no grupas “Labvēlīgais tips” , kurš par bēdīgo notikumu dalījies ar sociālo tīklu starpniecību.
Kaspars Tīmanis dzimis 1972. gada 26. maijā Jūrmalā. Viņš ir talantīgs un slavens mūziķis no Latvijas.
Dziedāt sācis 3 gadu vecumā bērnu ansamblī “Knīpas un Knauķi”. Studējis klavierspēli un trombonu Jūrmalas mūzikas skolā (1979-1987). Sekoja mācības Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolā un Latvijas Mūzikas akadēmijā, kur iegūts maģistra grāds trombona spēlē.
LASI VĒL: Es nokļuvu slimnīcā, kur man blakus gulēja kundze gados. Es raudāju, kad sāku runāt ar viņu
Līdztekus 1992. gadā viņš sāka muzicēt grupā Labvēlīgais Tips, bet sākot ar 1996. gadu kopā ar Normundu Jakušonoku spēlēt un dziedāt duetā “Karakums”, kopš 1998. gada ir mūzikas festivāla Dziesma manai paaudzei skatuves menedžeris un dalībnieku koordinators.
2000. gadā spēlējis Dailes teātra izrādē “Šveika jaunās dēkas” ar grupu “Labvēlīgais Tips”. 2001. gadā viņš piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā grupas “Labvēlīgais Tips” sastāvā.
Tiktāl par Kasparu… Taču pirms kāda laika Kaspars savos sociālajos tīklos publiskoja ziņu, kas satrauca tuvākos cilvēkus un viņa fanus.
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk un uzzinātu, kas tieši noticies
Tevi noteikti interesēs
- Meteorologi skaidro, ka drīzumā pavasaris parādīs savus “zobiņus”: vairāk būs jūtams uz nedēļas vidu
- Saņemtais lēmums par pensiju radījis pamatīgu neizpratni: VSAA skaidro, kur pazudusi daļa summas
- Sešas austrumu zodiaka zīmes, kurām 8. aprīlis būs lielo iespēju diena, uzsver Globa
- 2000 eiro mīkla: Liepājniece nonāk neapskaužamā situācijā pēc bankomāta mistiskās kļūmes Rīgā
- Nemanāmās kontroles ierīces un jauna pagaidu ceļa zīme: ko īsti Latvijā fiksē jaunās videokameras
- Drīzumā Pašvaldības likumsargi apbraukās ielas un evakuēs noteiktas automašīnas: kad un kāpēc









