Ādažos durvis ver vaļā pirmais “Rūdolfs” zīmola veikals

Piektdien, 23.septembrī Ādažos tiek atvērts pirmais bioloģiskās pārtikas zīmola “Rūdolfs” mazumtirdzniecības veikals Latvijā.

Veikals atrodas Ādažos, t/c Apelsīns un tajā pieejams pilns zīmola produktu sortiments. Atvēršanas dienā apmeklētāji tiek priecēti ar dāvanām, produktu degustācijām, kā arī īpašām atlaidēm visam produktu sortimentam un iespēju piedalīties loterijā.

“Rūdolfs” ir Latvijā iemīļots bioloģisko produktu zīmols ar plašu produktu klāstu visai ģimenei. Šobrīd sortimentā ir līdz pat 100 dažādu kategoriju produkti – bērnu pārtika, kečupi, smūtiji, ievārīumi, augļu un dārzeņu krēmi, humosi un zivju krēmi.

“Jau kopš rūpnīcas atklāšanas, esam saņēmuši lielu klientu interesi par ražotnes veikalu, uzņēmumam attīstoties un produktu klāstam palielinoties, nolēmām par “Rūdolfs” veikala izveidi. Šeit pircējam būs iespēja iegādāties visus “Rūdolfs” produktus, jo ne vienmēr lielveikalu tīklos ir pieejams pilns produktu klāsts”, komentē SIA “Lat Eko Food” īpašniece Egija Martinsone.

Pēdējā gada laikā uzņēmuma attīstībā investēti 2.5 miljoni EUR, investīcijas ieguldītas ražotnes telpu paplašināšanā, uzstādītas jaunas razošanas iekārtas un uzstādīta ūdens recirkulācijas sistēma, kā rezultātā ražošanas efektivitāte un jauda ir palielināta līdz pat 2 reizēm.

2021.gadā SIA “Lat Eko Food” apgrozījums sasniedzis 6,7 miljonus, sertificēts atbilstoši starptautiskajam standartam BRC (Global Standart for Food Safety), IFS, Kosher, Halal, Gluten Free, kā arī iegūts MSC sertifikāts, kas apliecina ilgtspējīgau zivsaimniecību. Eksporta tirgus šobrīd sasniedz 70%, kopumā eksportējot produktus uz 32 valstīm. Uz doto brīdi uzņēmuma apgrozījums ir 8.2 miljoni EUR, savukārt 2023.gadā plānots sasniegt 10 miljoni EUR apgrozījumu.

Veikala atklāšana notiks 2022.gada 23.septembrī, Ādažos, Rīgas gatve 5 (t/c Apelsīns).

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment