Dažas minūtes pēc kļūšanas par mammu Briannai Džordanai nācās pārciest sirdssāpes, no kurām baidās ikviena ģimene.
Kad ārsti sniedza viņai jaundzimušo meitu, viņi paziņoja, ka bērns nespēs izdzīvot. Meitenīte bija piedzimusi priekšlaicīgi, un viņai bija iedzimta saslimšana, kas ir tik reta, ka pasaulē no tās cieš tikai aptuveni 100 citu cilvēku.
Mazā Kenadija Džordina-Bromlija tika nosaukta par “Īkstītes” mazuli.
Meitenīte dzimusi 2003. gada februārī Ontārio pilsētā Kanādā. Piedzimstot viņa bija tikai 22 cm gara un svēra tikai 1,13 kg. Taču ārsti jaunajai māmiņai teica, ka meitenīte labākajā gadījumā nodzīvos dažas dienas.
Kenadija cieš no retas formas pundura sindroma, kas arī atbildīgs par viņas mazo izmēru. Viņas mamma teikusi: “Kad viņa piedzima, viņa bija perfeka, tikai miniatūra.”
Slimnīcas personāls viņu iesauca par Īkstīti. Vecāki steidzās viņu kristīt, baidoties no Kenadijas nāves tuvošanās. Māte domāja, ka aizvedīs meitenīti mājās tikai tāpēc, lai viņa varētu tur mierīgi nomirt.
Bet izrādījās, ka mazulīte ir īsta cīnītāja. Viņa ne tikai izdzīvoja, bet pat šokēja visu pasauli!
LASI VĒL: Sliktas ziņas Raimonda Paula sievas dzīvē
Lai uzzinātu vairāk par šo brīnumbērnu un redzētu, kāda viņa izskatās tagad, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Varētu ieviest naudas sodus par pārāk lēnu braukšanu satiksmē: ko tas nozīmētu šoferīšiemby Sandra Vīgante
- 15 gadu vecuma starpība man nešķita problēma; manam izredzētajam piederēja dzīvoklis, uzņēmums un viņš izskatījās kā ideālais vīrietisby Rinalds Bergmanis
- Mana klasesbiedra Daniela luksusa dzīve soctīklos: māsa piesarkst, kad vaicāju viņai, ar kādu biznesu viņš nodarbojas, ka var to visu atļautiesby Laura Andersone