Ja atceries jauniešu seriālu “Glābējzvans” (Saved by the bell), kas kļuva populārs 90. gadu sākumā, tad visticamāk, ka spilgtā atmiņā Tev ir palicis arī vidusskolas direktora tēls – Ričards Beldings vai vismaz viņa īpašie smiekli!
Īstajā vārdā Dennis Haskins (Dennis Haskins) savu karjeru sāka tieši ar Beldinga lomu 1988. gadā. Pirms ielaušanās aktieru vidū, viņš piedalījās dažādos TV šovos kā konkursants, pēdējos gados – viņš izmisīgi ir centies iekļūt šovā “Dejo ar zvaigzni”.
Tagad Ričarda Beldinga lomas atveidotājs ir atgriezies pie mazām lomiņām dažādās filmās un seriālos, ir bijis precējies ar Diānu Haskinu, no kuras viņam ir viens bērns – dēls Dastins..
Savos 65 gados Dennis vēl ir ņiprs vīrs, kas izbauda dzīvi un turpina savu aktiera karjeru. Izskata ziņā no seriāla laikiem viņam vēl joprojām ir saglabājies mazliet ķecerīgais smaids un klāt ir nākuši tikai sirmie mati un pāris kilogrami!
Ja vēlies redzēt, kā ir mainījies Ričarda Beldinga lomas atveidotājs pa šiem gadiem, šķir nākamo lapu
Tevi noteikti interesēs
- Kāpēc mūsu vecmāmiņas neļāva slavēt ne dārzu, ne puķudobes pirms augiem parādījās ziedi
- Tīras silikona šuves bez piepūles: Līdzekļi, kas tiešām strādā un nebojā materiālu
- Kāpēc likumsargi pēc apturēšanas aicina autovadītāju uz patruļas mašīnu: vairums pieļauj būtisku kļūdu
- “Mārai jau ir 25, bet izskatās, ka viņa nemaz negrasās izvākties no vecāku ligzdas” sūrojas Inese
- Gaidāmas izmaiņas pie uzlādes stacijām: VID jaunie noteikumi liks pārrēķināt izdevumus
- “Iepirkos veikalā par 15 eiro, bet tikai vēlāk, jau mājās, pamanīju, ka no kartes noskaitīti 150 eiro”








