“Neglītā Betija” (Ugly Betty) ir amerikāņu komēdijseriāls, kas tika uzņemts no 2006. līdz 2010. gadam, un šajā laikā bija populārs arī latviešu skatītāju vidū. Daudzi no mums ar lielu interesi sekoja līdzi Betijas gaitām.
Seriāla galvenā varone ir “nepievilcīgā” Betija Suareza, kura, par spīti savam stila trūkumam, iegūst darbu prestižā modes žurnālā.
Galvenās lomas atveidotāja, amerikāņu aktrise Amerika Ferrera, ir dzimusi 1984. gadā. Viņa patiesībā ir ļoti tālu no neglītuma definīcijas, turklāt ir brīnišķīga un augsti apbalvota aktrise, kas par savu aktiermākslu saņēmusi tādus prestižus apbalvojumus kā Zelta Globuss un Emmy, kā arī vairākus citus.
Ar aktiermākslu Amerika sāka nodarboties, jau būdama pavisam jauna, un ir parādījusies daudzos seriālos (to skaitā CSI Miami) un filmās (piemēram, Ceļojošo bikšu māsība).
Kopš seriāla “Neglītā Betija” beigām ir pagājuši 6 gadi, un tagad mēs patiesi varam novērtēt Amerikas skaistumu. Viņa ir uzlabojusi savu figūru un arī viņas gaumes un stila izjūta ir lieliska.
Ja vēlies apskatīties, kā viņa izskatās tagad, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Nolieciet šo augu uz palodzes un aizmirstiet mājās par kondensātu, mitrumu un pat pelējumu
- Aizdzinu savu BMW uz remontu Rīgā, bet galu galā paliku bez 2000 eiro, bez pašas mašīnas un ar milzu parādu
- Es atstāju sievu un bērnus un aizbraucu uz ārzemēm, un pēc diviem mēnešiem sapratu, ka bez viņiem iztieku lieliski
- Ir pienākusi jauna informācija: meteorologi krasi koriģējuši prognozi uz 30. oktobri
- Mīksti un aromātiski kefīra cepumi — gatavoju 5 minūtēs, lieliski sader ar tasi tējas
- No 1. janvāra stāsies spēkā ātruma ierobežojums gājējiem – skaidrojam kurā valstī







