Atgūstiet fortūnas labvēlību ar numeroloģijas palīdzību! Vairs nekādu neveiksmju!

Mūžīgais jautājums: kāpēc tik ļoti neveicas, un kā pret to cīnīties? Skan, protams, biedējoši, taču viss nav tik briesmīgi un bezcerīgi, kā šķiet. Atgūt fortūnas labvēlību ir pilnīgi iespējama misija. 

Ja pēdējā laikā priekšnieks ik pa laikam izsauc jūs uz paklāja, lai arī strādājat, galvu nepacēlis, ja otra pusīte vienubrīd demonstrē agresiju, bet citu brīdi – vienaldzību, bet bērni vispār aizmirsuši, ko nozīmē paklausība, – tas ir tipisks veiksmes zuduma gadījums jeb, kā saka meksikāņu magi, pérdida de envoltura.

Veiksmes kods

Vispirms jāizskaitļo savs personiskais veiksmes kods.

Šajā tabulā jāatrod skaitlis, kas atbilst jūsu dzimšanas mēnesim. Visādam gadījumam atgādinām: janvāris – 1, februāris – 2, marts – 3, aprīlis – 4, maijs – 5, jūnijs – 6, jūlijs – 7, augusts – 8, septembris – 9, oktobris – 10, novembris – 11 un decembris – 12.

Tabulā jums nepieciešamais skaitlis var būt tikai viens (kā, piemēram, 8), vai arī vairāki (kā, piemēram, 7).

Visus savus skaitļus, kas ir 6 horizontālajās ailītēs, apvelciet ar sarkanu zīmuli vai flomāsteru. Tad sasummējiet skaitļus, kas atrodas zem tiem septītajā ailītē. Piemēram, jūsu skaitlis ir 6 (jūnijs). Tas atrodas otrajā un trešajā stabiņā, bet zem tiem ir skaitļi 4 un 2, kas arī jāsasummē. Iegūtais rezultāts ir 6, un tas arī ir jūsu veiksmes kods.

Burvju ugunskurs

Bezmēness naktī laukā jāuzkur neliels ugunskurs un pa vienai tajā jāiemet 19 vienāda neliela nomināla, piemēram, 1 centa, monētas. Kad uguns apdzisīs, no pelniem jāizņem jūsu veiksmes kodam atbilstīgs monētu skaits (ja veiksmes kods bija 6, tad 6 monētas arī jāizņem). Tās jāieliek mazā kārbiņā (var sērkociņu kastītē) un vienmēr jānēsā sev līdzi: somā, portfelī vai kabatā. No šā brīža veiksme būs jūsu sabiedrotā, protams – ar nosacījumu, ka rituāls netika veikts tikai ziņkārības dēļ un ar skepsi, bet gan pārliecību un ticību.

Lasi vēl: Sešas lietas, kas uzlabos mājokļa enerģētikulai, lai mājās valdītu harmonija, sapratne un veiksme

Avots: abiem.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru