Atklāsim iemeslus, kāpēc sievietes atliek bērnu dzemdēšanu uz vēlāku laiku un kādi ir riski

Statistika atklāj, ka pēdējā gada laikā ir palielinājies jaundzimušo mirstību skaits ģimenēs, kur bērnus pasaulē laiž sievietes brieduma gados. Speciālisti atklāj versijas par to, kāpēc sievietes mūsdienās izvēlas atlikt grūtniecību uz vēlāku laiku.

Statistikas rādītāji atklāj, ka 1921. gadā jaundzimušo mirstības rādītājs Lielbritānijā bija 82,3 uz 1000. Kopš tā gada rādītāji ir konstanti samazinājušies, 2014. gadā sasniedzot 3,6 uz 1000. Diemžēl šis rādītājs, sākot ar 2015. gadu, ir palielinājies, sasniedzot 5,3 uz 1000.

Pēc sīkākiem pētījumiem ir atklājies, ka lielākā riska grupa ir sievietes, kuras dzemdē pēc 40 gadu vecuma. Pētījums arī iezīmē citu būtisku tendenci – ir samazinājies pusaugu māmiņu skaits, taču palielinājies nobriedušu māmiņu (pēc 40) skaits.

Lasi vēl: Viņa smēķēja 20 cigaretes dienā un lietoja alkoholu, esot stāvoklī; Lūk, kas notika, kad piedzima bērns

Pāršķir lapu, lai uzzināt, kādēļ nav ieteicams dzemdēt pārāk vēlu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close