Atrasti pierādījumi tam, ka Mozus patiešām pāršķīra Sarkano jūru

1

Mēs šo stāstu katrs esam dzirdējuši, un diezin vai kāds kaut ko tādu ir spējīgs aizmirst.

Mozus esot vedis izraēļu tautu, bēgot no ēģiptiešu armijas – kad viņi bija nonākuši pie Sarkanās jūras, kas bija necaurejama, Mozus pacēla savu nūju un Dievs pāršķīra Sarkano jūru, lai izraēļu tauta varētu to šķērsot. Kad izraēlieši bija šķēršojuši jūru, tā atkal saplūda kopā, nogalinot visus ēģiptiešus. 

Cilvēki domā, ka šis stāsts ir tikai kārtējais izdomājums vai arī skaista metafora par Dieva spēku, bet zinātnieki tomēr ir atklājuši, ka pastāv pierādījumi, kas liecina, ka šajā stāstā tomēr ir kāda patiesība. 

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kādi pierādījumi liecina par šī stāsta patiesumu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Jura</cite>

  Dievs izmantoja Mozu lai parskirtu Sarkano juru. Bibelee visi vardi ir patiesiba.

 • <cite class="fn">Ritvars</cite>

  Tu domā – kā izmantoja? Seksuāli? Īstenībā -ja lasa krieviski, ir tāds saits Laboratorija Alternativnoi Istorii. Tur vīri braukā apkārt pa pasauli, pēta uz vietas saglabājušās drupas, lasa grāmatas, veic eksperimentus. Stingri zinātniski. Un atrod daudzus bībelē aprakstītus gadījumus kā reālus. Bieži gan visai pārnestā nozīmē, bet, ņemot vērā rakstīšanas laika cilvēku sapratnes līmeni, viss atbilst. Bet pamanīta arī dzēstas un sagrozītas lietas.
  Lai tur kā būtu, tas viss prasa līdzekļus. Aizbraukt, savām acīm apskatīties, cik ticami ir stāsti par Meksikas piramīdām, par Peru indiāņiem un, kaut tepat, Ēģiptē.
  Lielisks veids reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība izlozēs. Tāpat kā pērc apdrošināšanu savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē tev izdevīgāko piedāvājumu, vari iegūt pieeju pasaules lielākajām loterijām caur loteriju brokeru platformu – ātra reģistrācija, droša datu šifrēšana ar SSL tehnoloģiju, iespēja izvēlēties likmi atbilstoši savam maciņam, vērot izlozi tiešsaistē. Šis ir veids, kā izmainīt savu dzīvi! Noķer savu veiksmi! http://ej.uz/jjan Un dodamies uz Meksiku!

 • <cite class="fn">Jura</cite>

  Nu Ritvar- kadas mulkibas-seksuali. Rakstisu savadaak-Dievs deva gudribu Mozum un deva noradijumus. Dievs parskira Sarkano juru bet ar Mozus palidzibu.

 • <cite class="fn">Ronja</cite>

  Karls saka, ka kaut kas tāds ļoti spēcīga vēja gadījumā ir iespējams.Kā tad kārtējais melis galvenais kad izraēļi pienāca pie jūras un tad ,,sagadīšanās,,pēc vējš pāršķīra ūdeni uz pusēm.Protams ka tas notika tikai tāpēc ka Dievs to lika un lūk arī pierādījumi tiem kas vēl netic ir ēģiptiešu lietas

 • <cite class="fn">Iaa</cite>

  Vienus glāba, otrus nogalināja. Netaisnīgi!

  • <cite class="fn">To Iaa</cite>

   Jā, traki netaisnīgi ir sodīt slepkavas, vai ne? Nojaucam cietumus, jo tas taču ir netaisnīgi, ka cilvēki tur sēž.

Pievienot komentāru