Autovadītājam, kurš fiziski iespaidoja citu šoferi, draud pamatīgs sods

Pirms pāris nedēļām TV3 raidījums “Bez Tabu” rādīja sižetu, kas sabiedrībā izraisīja plašas diskusijas. Tas bija stāsts par A7 šoseju, pa kuru no Rīgas var tikt uz Ķekavu, vēsta portāli skaties.lv un la.lv.

Filmēšanas laikā raidījuma operatoram izdevās nofilmēt autoavārijas brīdi, kā arī to, kā vainīgais šoferis fiziski izrēķinās ar otru autovadītāju un pēc tam pamet notikuma vietu.

Nofilmētajos materiālos ir redzams, ka pa A7 šoseju no Rīgas, Ķekavas virzienā, vēlas izbraukt divi auto. Zilas krāsas buss un vieglais auto. Busiņš no kreisās joslas pāri nepārtrauktai līnijai vēlas pārkārtoties labajā joslā, bet notiek sadursme.

Abi vadītāji nobrauc malā, izkāpj un notiek neticamai. Lai arī pārkāpis ceļu satiksmes noteikumu, busiņa vadītājs iesit otram šoferim. Tad, apskatījis savu braucamo, pamet notikuma vietu.

Video liecību redzējis arī Valsts policijas pārstāvis Normunds Krapsis. Viņš saskata vairākus pārkāpumus.

Normunds Krapsis, Valsts policijas pārstāvis:”Tur ir redzama agresīva braukšana. Busiņa šoferis vēlas pārkārtoties vietā, kur to vairs nedrīkst darīt.”

Lasi arī: Ielikti jauni plastmasas logi. Kāpēc katru rītu tie noraso no iekšpuses?

Izraisa negadījumu un pēc tam pamet negadījuma vietu, par ko paredzēts naudas sods no 70 līdz 700 eiro, kā arī vadītājam uz laiku no trim mēnešiem līdz diviem gadiem var atņemt tiesības.

Šķir otru lapu, lai apskatītu VIDEO

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru