Baltāks par traukiem. Apkopējas metode, kas man palīdzēja iztīrīt tualetes podu līdz mirdzumam

Uzturēt tualetes podu tīru un mirdzoši baltu vairumam cilvēku, iespējams, ir sarežģīts uzdevums. Neskatoties uz regulāru tīrīšanu, laika gaitā uz poda paliek nepatīkamas urīnakmens pēdas, traipi vai kaļķakmens.

Šādas situācijas var radīt vilšanos, it īpaši, ja esi izmēģinājis lielāko daļu ieteikto tualetes tīrīšanas paņēmienu. Taču ir risinājums, kas ir dabīgs, efektīvs un ekonomisks!

Šajā rakstā apskatīsim alternatīvu tualetes poda tīrīšanas metodi, ko izmēģinājuši un pārbaudījuši gan profesionāļi, gan mājokļu īpašnieki.

 

Uzzināsim, kā noņemt urīnakmeni, dzeltenās svītras un kaļķakmeni, izmantojot etiķi un amonjaku, kā sajaukt tīrīšanas šķīdumus, un pielietot ideālas izmantošanas metodes. Sniegsim arī labākos padomus un ieteikumus, kā uzturēt tualetē tīrību un higiēnu.

Kāpēc ar regulāru tualetes tīrīšanu var nepietikt

Tualetes uzkopšana ir svarīgs mājsaimniecības darbs, kas mums visiem regulāri jāveic, lai uzturētu higiēnu un tīrību. Tomēr ar parasto tualetes tīrīšanas līdzekļu lietošanu var nepietikt, lai noņemtu noturīgus traipus un kaļķakmens nogulsnes.

 

Laika gaitā urīns, kas paliek tualetes podā, izraisa tajā esošo minerālvielu sacietēšanu un veido nogulsnes uz poda virsmas. Savukārt spēcīgas ķimikālijas un mazgāšanas līdzekļi var noņemt tikai daļu, bet ne visu aplikumu.

Turklāt dažkārt agresīvu ķimikāliju lietošana var sabojāt tualetes poda virsmu, īpaši, ja pods ir izgatavots no akrila vai citiem mīkstiem materiāliem.

 

Šāda metode pat var radīt pretēju rezultātu, jo vairākas ķīmiskās vielas var izraisīt nogulšņu turpmāku sacietēšanu, izraisot palielinātu aplikuma uzkrāšanos un tualetes poda krāsas zudumu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment