Bērni dalās atmiņās par savu IEPRIEKŠĒJO DZĪVI – vai tas ir reāli?

1

Varbūt esi dzirdējis gadījumus, kad mazi bērni ir atcerējušies savu iepriekšējo dzīvi un ir spējīgi visu atstāstīt detaļās, pie tam vēl atrodot pierādījumus.

Ir cilvēki, kuri tic, ka nomirst tikai cilvēka ķermenis, bet dvēsele vēlāk atdzimst citā ķermenī. Un dažkārt ir gadījumi, kad dvēseles “atmiņa” nav pilnībā izdzēsta. Lai arī tas šķiet neticami, šie gadījumi ir patiesi. Un ir tik daudz pierādījumu, ka tam nevar nenoticēt.

Viņš mums parādīja savu kapu

“Kad manam brālim bija 2 vai 3 gadi, viņš man pateica, ka viņa vārds kādreiz bija Ostins. Kādu dienu mēs piknikojām kādā pļavā tuvumā kapiem. Pēkšņi brālis pielēca kājās un skrēja uz kapu pusi, mēs ar tēvu viņam sekojām un atradām viņu, pieskaramies kādam lielam kapakmenim, uz kura bija rakstīts “Šeit atdusas Ostins” – ne uzvārda, ne datuma. Jāmin, ka brālis nemācēja lasīt līdz pat 6 gadu vecumam un ka no vietas, kur mēs sēdējām, kapakmeņus noteikti nevarēja saredzēt.”

Lasi vēl: Biedējošs video: skaties kā vīrietis vienlaicīgi atbrīvo 300 indīgas čūskas!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu citus stāstus!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Janis

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close