Ļoti daudz cilvēkiem ir bail no čūskām. Doma vien par viņām liek nodrebināties.
Pat, ja Latvijā pateicoties mērenajam klimatam, nav indīgu čūsku (ja neskaita odzi, kuri vairumā gadījumu nevar nonāvēt cilvēku), tik un tā no tām ir bail.
Toties šis vīrietis, Salems Kāns, ir nodarbojies ar čūsku ķeršanu jau vairāk nekā 30 gadus. Viņš tās izglābj no cilvēku mājām, kurās tās mēdz ieklīst un pēcāk izlaiž mežā.
Šis video ir patiešām iespaidīgs, viņš nes milzīgu maisu, kurā atrodas vairāk nekā 300 čūskas… un tās vienkārši izber no maisa! Brrriesmīgs skats!
Šķir lapu tālāk, lai redzētu video un uzzinātu vairāk:
Tevi noteikti interesēs
- Skaistumkopšanas nozarē stājušies spēkā jauni valdības noteikumi: “Diemžēl daudziem nāksies pārtraukt strādāt”
- Ko par raksturu stāsta nesaklāta gulta: zinātnieki atklājuši kopīgu iezīmi tiem, kuri no rītiem nesteidzas
- 13 seni un zīmīgi latviešu vārdi, kas nozīmē “laimīgs”: visu dzīvi šos cilvēkus pavadīs Sargeņģelis
- Apkopēja kādā Rīgas kafejnīcā vāca pārtikas atlikumus un nesa tos mājās, lai pabarotu ģimeni
- Braucu pa Lietuvu, apturēja likumsargi un lika parādīt mēli. No sākuma nesapratu, kāpēc, bet man paskaidroja
- Globa izceļ 6 austrumu horoskopa zīmes, kurām 4. marts būs īpaši veiksmīgs pagrieziena punkts







