Bordelim nākas nopirkt otru seksa lelli – tu neticēsi, kas notika ar pirmo!

Attēlā redzamo lelli sauc Fanija – tā ir pirmā seksa lelle vienā no Austrijas bordeļiem “Kontakthof”. Ieskaties un uzzini, kāpēc bordelim nācās nopirkt otru lelli – tevi tas pārsteigs!

Vīnes bordelis “Kontakthof” ir viens no retajiem bordeļiem visā Austrijā, kas gultas priekiem iznomā seksa lelles. Šī bordeļa īpašnieks Peters Laskaris iegādājās Faniju par aptuveni 7000 eiro no Japānas, un nebija pārliecināts, ka lelle atmaksāsies (stundas cena seksam ar Faniju ir 80 eiro), tā kā viņam nebija ne nojausmas kā pret seksa lellēm attiecas vietējie vīrieši, jo sekss ar lelli tomēr ir fetišs. Viņš bija gatavojies dažādam iznākumam – un jāteic, labi, ka tā! Par visu sīkāk lasi nākamajā lapā!

Lasi vēl: Spēj uzturēt vieglu sarunu un nekad nesaka “nē” seksam – mākslīgā intelekta seksa lelles pārņem industriju!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kāpēc bordelim nācās iegādāties otru lelli!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close