Attēlā redzamo lelli sauc Fanija – tā ir pirmā seksa lelle vienā no Austrijas bordeļiem “Kontakthof”. Ieskaties un uzzini, kāpēc bordelim nācās nopirkt otru lelli – tevi tas pārsteigs!
Vīnes bordelis “Kontakthof” ir viens no retajiem bordeļiem visā Austrijā, kas gultas priekiem iznomā seksa lelles. Šī bordeļa īpašnieks Peters Laskaris iegādājās Faniju par aptuveni 7000 eiro no Japānas, un nebija pārliecināts, ka lelle atmaksāsies (stundas cena seksam ar Faniju ir 80 eiro), tā kā viņam nebija ne nojausmas kā pret seksa lellēm attiecas vietējie vīrieši, jo sekss ar lelli tomēr ir fetišs. Viņš bija gatavojies dažādam iznākumam – un jāteic, labi, ka tā! Par visu sīkāk lasi nākamajā lapā!
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kāpēc bordelim nācās iegādāties otru lelli!
Tevi noteikti interesēs
- 8. jūnijs senos senču ticējumos: 4 lietas, kas jādara šajā dienā, lai piesaistītu labklājību un veiksmiby Laura Kārkliņa
- Vecmāmiņas Annas firmas ēdiens – izcili gards kartupeļu, kāpostu un maltās gaļas sacepumsby Anete Vītola
- Kāpēc patiesībā bieži nedrīkst apciemot aizsaulē aizgājušo radinieku atdusas vietasby Sandra Ločmele