Četras atšķirības starp amatieriem un profesionāliem likmju veicējiem

Totalizatoros var izšķirt divu veidu spēlētājus. Vieni ir amatieri, kuri spēlē izklaides pēc ar nelielu domu kaut ko nopelnīt, kamēr otri ir nopietni profesionāļi, kuri likmēm velta lielu daļu savās dzīves un gūst nopietnu peļņu. Kā viņi atšķiras? Totalizatori.com apkopojis būtiskākās atšķirības.

Amatieri veic likmes, balstoties uz sajūtām

Liela daļa sporta fanu uzskata, ka viņi pārzina spēli labāk kā jebkurš cits. Šis domāšanas veids neizbēgami iekļūst viņu likmju veikšanas stratēģijā.

Likmju veikšana, balstoties uz instinktiem vai sajūtām ir ļoti izplatīta amatieru spēlētāju vidū. Diemžēl, totalizatori ir lieli fani šādam stratēģijas veidam.

Likmju veikšana, balstoties uz sajūtām nozīmē, ka tu pieņem vairākus aizspriedumus, kas liek tev izdarīt nepareizu lēmumu.

Viens no izplatītākajiem ir nesenības aizspriedums. Tas ir mentāls fenomens, kas novērojams, kad lietām, kas notikušas nesen, tiek piemērota lielāka loma nekā ilgtermiņa lietām, kas tiek ignorētas.

Ir reizes, kad sporta fana intuīcija būs pareiza, taču tas nenozīmē, ka jāveic likme. Principā, ja tava sajūta nav pamatota ar skaitļiem, ir labāk izlaist gājienu. Šādas kļūdas lielākoties notiek tāpēc, ka cilvēki negrib ieguldīt pietiekami daudz laika izpētē.

Profesionāļi veic likmes, balstoties uz datiem

Likmju veikšana, balstoties uz sajūtām, laiku pa laikam notiek arī ar profesionāliem spēlētājiem, taču lielākoties soļi tiek veikti, balstoties uz statistikas modeļiem jeb cietajiem datiem.

Lai gan daļai profesionāļu ir pieeja advancētām statistikām, kas nav viegli atrodamas, visiem ir iespēja izpētīt skaitļus un tendences, kas saistītas ar potenciālajām likmēm. Pirms veikt likmi ir vērts uzdot sev jautājumu, ar kādiem skaitļiem tu to pamato. Ja atbilde ir pārliecinoša, tālākais solis ir likmes veikšana, ja ne, tad jāturpina meklēt vai jāmaina virziens.

Amatieri pārspīlē ar kombinētajām likmēm

Visi zina, ka potenciālās kombinēto likmju izmaksas vat būt simpātiskas. Tomēr lielākoties tas ir slazds, kurā iekrīt liela daļa spēlētāju.

Uzvarēt vienkāršo likmi jau ir sarežģīti, taču kombinētā likme ir vēl grūtāks uzdevums. Pat labākie pasaulē neuzvar ar vairāk nekā 60% precizitāti. Jā, ir reizes, kad kombinētas likmes atnes veiksmi un varenu laimestu, taču tā ir ļoti reta veiksme.

Ja tu vēlies kļūt par labu likmju veicēju, tev jāapzinās, ka tu nespēsi pārspēt totalizatorus ar pārgalvīgiem gājieniem. Par savu stratēģiju ir jādomā kā ilgtermiņa plānu, kas nozīmē naudas neizsviešanu uz garām kombinētajām likmēm.

Profesionāļi rīkojas ilgtermiņā

Liela daļa cilvēku tiecas pēc tūlītēja gandarījuma. To pierāda, piemēram, tas, cik cilvēki veic likmes uz pirmo ceturtdaļu, jo viņi vienkārši nespēj sagaidīt likmes rezultātu.

Profesionāli spēlētāji zina, ka ir iespaidīga vērtība, ko var iegūt, izmantojot nākotnes likmju iespējas, ko piedāvā sporta totalizatori. Šādas likmes sevī iekļauj tādas lietas, kā līgas vērtīgāko spēlētāju, čempionu un daudz ko citu.

Galvenais secinājums šeit ir, ka tev nevajadzētu fokusēties uz laimestu iegūšanu cik vien ātri iespējams, bet labāk veikt gudrus lēmumus ilgtermiņā, ja pat ir jāgaida mēneši līdz rezultāta noskaidrošanai.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment