Čigānu horoskops. Kas sagaida katras zodiaka zīmes sievieti 2018.gadā

Par čigāniem klīst daudz dažādu baumu, piemēram, ka šai mistiskajai tautai piemīt maģiskas zināšanas un tā veic rituālus, kas piesaista finansiālu labklājību un bagātību, raksta portāls la.lv. 

Čigāni ar nodomu neatspēko šos nostāstus, jo daudziem no viņiem galvenais ienākumu avots ir krāpniecība. Vienlaikus speciālisti nenoliedz faktu, ka čigānu maģija patiešām pastāv un var piesaistīt rituālu izpildītājam labklājību.

Piedāvājam tavai uzmanībai čigānu pareģojumus visu zodiaka zīmju sievietēm. Tie atklās to, kādi notikumi dāmu dzīvē risināsies nākamajā zodiakālajā gadā.

Lasi arī: Labākais horoskops 2018. gadam. Ko Suns atnesīs katrai horoskopa zīmei, stāsta astroloģe Inguna Balgalve

AUNS

Gada sākums sievietei Aunam dāvās kardinālas pārmaiņas. Zvaigznes iesaka pārskatīt savu attieksmi pret daudzām lietām. Citādi apkārtējie “iebāzīs” tev degunā tavas kļūdas – no kauna neizvairīties.

Tuvojas pats labākais laiks, lai nostiprinātu radnieciskās saites. Sievietei Aunam ieteicams lūgt piedošanu par aizvainojošiem vārdiem, kas saistīti ar tālu pagātni. Neaizmirsti uzlabot attiecības ar māsām un brāļiem.

Šķir otru lapu, lai iepazītos ar katras zīmes progozi


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close