Cik saderīgi pēc acu krāsas jūs esat?

Runā, ka pēc acu krāsas var noteikt cilvēka rakstura un personības iezīmes, taču, kā izrādās, tas nav vienīgais, jo pēc acu krāsas var noteikt arī cilvēku saderību!

Vai zilacainie cilvēki var sadzīvot pārī ar brūnacainajiem?! Kāpēc starp diviem cilvēkiem, kuriem ir pelēkas acis, nevar būt īsta mīlestība?! To visu Jums piedāvājam noskaidrot ar pavisam vienkāršas tabulas palīdzību!

Nākamajā lapā atradīsiet tabulu, kur Jūs varat atrast savu attiecību variantu. Vertikāli – sievietes acu krāsa, horizontāli – vīrieša. Atrodiet savu skaitli un uzziniet, cik saderīgi vai nesaderīgi Jūs esat pēc acu krāsas. Tāpat nākamajā lapā lasiet sīkāku saderības aprakstu.

Lasi vēl: Noskaidro, ko acu krāsa atklāj par TAVU personību

Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt tabulu un lasīt aprakstu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close