Djūkas universitātes zinātnieki: Vēža šūnas mirst smagu paģiru dēļ

Organismā ievadāmais maisījums var izrādīties daudz lētāks un iedarbīgāks par tradicionālām ārstēšanas metodēm.

Zinātnieki no Djūkas Universitātes izgatavojuši unikāla vēža ārstēšanas terapiju, injicējot vielu ar augstu etanola saturu, tā mums ziņo Amerikāņu Zinātnes un veselības padomes preses dienests. Pētījuma autori liecina, ka injicējot gēlu ar augstu etanola saturu pa tiešo onkoloģiski izraisītajos audzējos, spējis veicināt patiešām fenomenālus rezultātus.

Lasi arī: Svarīga informācija! Kuras vēža noteikšanas analīzes pieejamas bez maksas

Pētījumu laikā, kas tika veikti uz grauzējiem, tika izmantots preparāts, kas iedarbojas uz vēža šūnām tāpat, kā liels alkohola daudzums ietekmē cilvēka veselību. Etanola saturoša preparāta injekcijas liek audzējam mirt no atūdeņošanās. Pētījumos uz pelēm un citiem grauzējiem atklājās, ka šīs injekcijas spēj ievērojami samazināt audzēja iekaisuma procesus, kā arī krasi izmaina ļaundabīgā audzēja izmērus.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu vairāk


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close