Lai cik skumji tas nebūtu, jauniešu piesātinātajā dzīvē notiek tik daudz interesanta un svarīga (varbūt šķietami), ka daudz kas tiek nolikts otrajā plānā, pat attiecības ar mīļajiem.
Iespējams, jaunietis par kaut ko uztraucas un vienkārši aizmirst pateikties dāsnai vecmāmiņai. Vecmāmiņai par dāvanu nevajadzētu apvainoties, bet gan priecāties, ka viņa to spēj uzdāvināt mazdēlam. Uz situāciju var paskatīties arī no viņas puses.
LASI VĒL: Populārā latviešu grupa “Citi zēni” atklāj kādas fanes uzvedību pasākumā: Viņas dēļ mēs pārtraucām koncertu
Dāvinot naudu, cilvēks vēlas izdarīt kaut ko labu. Lai arī viņš to dara pēc paša vēlēšanās, viņš tomēr sagaida, ka viņam pateiksies. It īpaši, ja viņš palīdz mīļotajam, kuru redz reti, viņš nav saņēmis apstiprinājumu, ka viņš ir vajadzīgs. Pateicība šeit būtu apliecinājums tam, ka mazdēls domā, ka dāvana ir vērtīga, kas nozīmē, ka arī dāvinātājs ir vērtīgs.
Nav skaidrs, vai mazdēls ir slinks, aizmāršīgs vai patiešām aizņemts. Vecmāmiņai labāk piezvanīt un pajautāt, kā mazdēlam klājas, vai ir saņēmis naudu, vai ir kaut ko labu nopircis.
Varbūt viņai ir jāsper pirmais solis, lai atgādinātu jums par attiecībām un atgrieztu tajās bijušo siltumu. Ja mazdēls nevēlas runāt, tad jāpadomā, vai ir vērts viņam palīdzēt.
100 eiro ir liela summa mūsdienu studentam. Tajā vecumā, kad vēl tikai mācies nopelnīt, palīdzība ir īpaši nepieciešama. Tāpēc mazdēls noteikti jūt šo palīdzību un viņam ir par ko pateikties vecmāmiņai.
Der atcerēties studiju gadus, kad galvā bija tik daudz ideju, interešu, plānu. Jūs vēlaties izpētīt pasauli un uzzināt jaunas lietas. Ideja par iespēju piezvanīt vecākiem, krustmātei, vecmāmiņai vai vectēvam bieži pazūd kaut kur interesantu jautājumu vidū. Labāk pazvanīt pirmajai.
[…] “Es savam mazdēlam uzdāvināju vērtīgu dāvanu. Nekādu telefona zvanu vai vēstuļu no viņa.… […]