FOTO: Lūk, kā izskatās sieviete, kura ir nometusi 158kg svara tikai ar sporta un pareiza uztura palīdzību

Meitene svēra 226 kg, bet tagad viņa sver tikai 68 kg. Kopumā viņa zaudēja veselus 158 kg un ir gatava parādīt visai pasaulei savu rezultātu! Tev šis jāredz – meitene ir malacis!

30 gadus vecā Jakvelīna Adana no ASV ir panākusi iespaidīgu svara zudumu, pateicoties veselīgam uzturam un fiziskajām aktivitātēm. Viņa ir zaudējusi 158kg un tagad sver vien 68kg!

Jakvelīna ir liels malacis un var kalpot kā iedvesma citiem, parādot, ka apņemšanās un neatlaidība patiešām atmaksājas! Žēl tikai, ka ir cilvēki, kas ņemas kritizēt viņas bildes peldkostīmā (skaties nākamajā lapā), nokarenās ādas dēļ. Jakvelīnai peldkosmtīma uzvilkšana un bilžu publicēšana jau sākotnēji bija milzīgs uztraukums, taču kā viņa pati atklāj, viņa jau bija rēķinājusies, ka būs cilvēki, kas viņu kritizēs neatkarīgi no tā cik slaida viņa kļūtu vai cik tvirtu ādu iegūtu.

Zemāk attēlos skaties kāda Jakvelīna izskatījās iepriekš, taču nākamajā lapā – kāda izskatās tagad!

Lasi vēl: Lūk, kā izskatās 48 gadus veca sieviete, kas sevī injicē baktērijas, kas saglabā jaunību (FOTO/VIDEO)

Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt kā viņa izskatās tagad!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close