Gastrobārs T73 pārtrauc savu darbību

Sakarā ar to, ka Resto-Rātors ir saņēmis ļoti daudz sabiedrības jautājumus “kas”, “ko” un “kādēļ” tā notika ar Gastrobārs T73, Resto-Rātors CEO un dibinātājs sniedz oficiālu paziņojumu.

Gastrobārs T73 bija spiests pārtraukt savu darbību. Restorānu grupai Resto-Rātors vairs nav nekādas saistības ar telpām pēc adreses Tērbatas ielā 73.

Slēgšanas iemesls ir konflikts ar telpu iznomātājiem, kura detaļas netiek atklātas. Resto-Rātors un Studio 69 ir atšķirīgs redzējums par biznesa attīstību.

Gastrobārs T73 bija vienīgais restorāns, kurš šajās telpās nostrādāja gandrīz trīs gadus. Tā bija viena no vispopulārākajām nakts izklaides vietām, un diennakti strādājošiem restorāniem Rīgā.

Viktors Ravdive sniedz komentāru: “Sakarā ar veiksmīgiem darba rezultātiem un mūsu grupas interesi, mēs esam uzsākuši aktīvu telpu meklēšanu, lai atvērtu citu, diennakti funkcionējošu restorānu/bāru, ar pilnīgi jaunu, unikālu virtuvi”.

Resto-Rātors ļoti augstu novērtē viesu lojalitāti un atbalstu. Restorānu grupa pateicas visiem par šiem kopā aizvadītajiem mirkļiem un cer uz drīzu tikšanos!

Jau vistuvākajā laikā Resto-Rātors paziņos par jaunajiem projektiem grupā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru