Nežēlīgs sociālo darbinieku pāris uz astoņiem gadiem iesloga savās mājās garīgi slimu sievieti, kur pakļauj viņu atkārtotām izvarošanām un “atalgo” viņu par to ar Quality Street ražojuma saldumiem.
Upuris, kura vārdu pašlaik nedrīkst atklāt, nu vairs neatrodas istabā, kurā viņa pavadīja astoņus gadus mocībās.
Istabā nebija ne gultas veļas, ne paklāja, ne aizkaru pie logiem, pat ne gaismas. Durvju rokturis bija apzināti noņemts, lai upuris netiktu ārā.
Viņai bija ļaut mazgāties vienu reizi nedēļā un nokārtoties tualetē, kas bija pārpildīta ar cilvēku izkārnījumiem. Šajā istabā viņu pakļāva neskaitāmiem izvarošanas gadījumiem, kuri piedevām tika filmēti.
Lasi vēl: “Nogaliniet viņu vai nogrieziet kāju, lai vairs neaizbēg!” Taču šai sievietei tomēr izdevās
Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kā izdevās atbrīvot šo garīgi slimo sievieti!
Tevi noteikti interesēs
- Tautas ticējumi otrdienai, 29. aprīlim: vieniem smaidīs veiksme, bet citiem būs jāmaksā par saviem grēkiemby Sandra Ločmele
- Es vairs neaudzēju šo augu savā piemājas dārzā, jo tas piesaista ērces un rada pelējumuby Rinalds Bergmanis
- Maijā pienāks ziema: Austrumeiropa neko tādu nav redzējusi pusotru gadsimtu — jauna laika prognoze tuvākajām dienāmby Sandra Ločmele