Iespējams, ka šīs fotogrāfijas sabojās jums garastāvokli, taču Karību jūra pašlaik izskatās tieši šādi

Avots: https://www.facebook.com/caroline.power3

Tiek uzskatīt, ka šis viss jūrā nonācis pēc lietainās sezonas no tuvējās Gvatemalas upes.

Fotogrāfe Kerolaina Pauere ievietoja savā Facebook profilā fotogrāfiju, kas spilgtāk par jebkuriem vārdiem spēj atainot to, cik ļoti piesārņota ir Karību jūra. Kadros redzams, kā liels daudzums plastmasas pudeļu, dakšiņu, maisiņu un citas miskastes burtiski pārpilda Hondurasas piekrasti.

Kerloaina nodarbojas ar zemūdens fotografēšanu, taču niršana apgabalā starp Roatana salu un Kajos Kočinos bija ārkārtīgi apgrūtināta.

“Līdzko atkritumi ir nokļuvuši okeānā, tos ir ārkārtīgi grūti un dārgi no turienes dabūt ārā. Tādēļ šīs problēmas atrisinājums – vienkārši pārtraukt piesārņošanu.”

Lasi arī: Mātei Anglijā nākas izķert savu mazuli no bērnu zogošas indietes rokām – viņa aicina uzmanīties!

Lai tiktu cauri biezajam plastmasas atkritumu slānim, viņiem nācās nobraukt apmēram piecas jūdzes, kas ir vidēji astoņi kilometri. Džons Austins no “Blue Planet Society”, kas veicina kampaņas saistībā ar okeānu aizsardzību, teica, ka šis ir viens no visbriesmīgākajiem piesārņojumiem, ko viņam ir nācies redzēt.

 

Šķir otru lapu, lai apskatītu visus FOTO no notikuma vietas


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close