Mātei Anglijā nākas izķert savu mazuli no bērnu zogošas indietes rokām – viņa aicina uzmanīties!

Sargiet sevi un savus bērnus – nekad neveriet durvis vaļā svešiniekiem, arī tad, ja pie durvīm zvana sirma kundze. Dievs nedod, ka notiek tas pats, kas šai sievietei!

Sieviete Anglijā grasījās doties mierīgā pasataigā pa dzīvojamo rajonu ar savu mazuli, kad izdzirdēja durvju zvanu. Atverot durvis, viņu uzrunāja sirma indiešu izcelsmes kundze lauztā angļu valodā, sakot: “Bērnu, man vajag bērnu!” (“Baby, I need baby!”) – sieviete centās aizvērt durvis, bet sirmgalve sīvi turējās pretī un ar vienu roku aizķēra pie durvīm stāvošos bērnu ratiņus, kur sieviete jau bija paspējusi noguldīt savu mazuli.

Starp abām sievietēm izveidojās cīņa par bērnu ratiņiem. Sirmā kundze izrādījās visai ņipra, un nekas cits mātei neatlika kā pēdējā brīdī izraut bērnu ārā no ratiņiem un aizcirst durvis.

Viņa nekavējoties piezvanīja policijai, taču izrādījās, ka ne viņa vienīgā ir piedzīvojusi ko līdzīgu tajā pašā pilsētā!

Lasi vēl: “Es darītu jebko savu bērnu labā” – saka māte, kas apturēja laupīšanu mājās, sniedzot laupītājam baudu!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kas bija zagle!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close