Īstais vecums, no kura sākot tevi var uzskatīt par vecu; Tu būsi pārsteigts!

dffdvfd

Nesen veikts pētījums atklājis īstenībai tuvāko vecumu, kad cilvēks var sākt sevi uzskatīt par vecu.

Tas tevi, visticamāk, pārsteigs!

Paskaties pasē – cik tuvu tu un tavi tuvie ir šim skaitlim? Pēc nesen veiktas aptaujas, kurā piedalījās 60 līdz 69 gadus veci cilvēki, atklājās, ka daudzi no viņiem uzskata – cilvēku var saukt par vecu tikai tad, kad viņš sasniedz vienu konkrēto vecumu. Nosauktais cipars ir liels pārsteigums. Tiesa, jāņem vērā, ka dažādās kultūrās un sabiedrībās attieksme un noskaņa attiecībā uz jēdzienu vecums ir dažāda. Tāpēc arī šī pētījuma rezultāti nav uzskatāmi par absolūtiem, tomēr dod zināmu ieskatu.

Pētot cilvēkus starp 60 un 69 atklājās, ka, kļūstot vecākiem, mainās arī mūsu skatījums uz dzīvi. Ļoti daudz cilvēku šajā vecumā sāk vai plāno uzsākt jaunu prasmju apgūšanu vai turpināt attīstīt savu karjeru. It īpaši tas attiecas uz radošo profesiju pārstāvjiem.

Lai uzzinātu, kāds tad ir “atslēgas” skaitlis pēc pētījuma rezultātiem, šķir otru lapu


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Ui

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close