Instagrama “fit-list” jeb 5 pelnošākās fitnesa personības, kuras ar bildēm pelna miljonus

Atklāsim top 5 no vietnes Instagram “fit-list” jeb pelnošākajām fitnesa personībām, kuras gadā nopelna vairākus miljonus, tikai regulāri publicējot savas pašbildes. 

Nevienam nav noslēpums, ka sociālajos tīklos var nopelnīt, ņemot vērā, ka mūsdienās informācijas un datu apmaiņa ir milzu bizness. Par cik platformas jau ir nodrošinātas (blogi, sociālie tīkli, utt.) attiecīgi pietiek vien ar harizmu un radošumu, lai “izsistos” šajā lauciņā, kā to ir izdarījušas šīs 5 fitnesa personības. Šīs personības  ir aizrautīgas (šajā gadījumā fitnesa jomā) un harizmātiskas. Protams, nekaitē arī tas, ka viņi ir vizuāli pievilcīgi. Par visu vairāk nākamajā lapā!

Lasi vēl: Kāpēc cilvēki trennējas ar siksnām uz kājām un rokām? Jaunākais fitnesa trends ir klāt!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt ši Instagram “fit-list”!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close